SPIN Ewa Galińska
Kraków, ul. Mazowiecka 88/4
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 14:00-19:00

Typy produkcji

Buty gotowe

W naszym sklepie stacjonarnym znajdziesz wiele gotowych modeli o różnorodnych opcjach. Można je kupować zarówno na miejscu, jak i wysyłkowo - w celu sprawdzenia dostępności konkretnych butów prosimy o kontakt.

Niestandardowe opcje

Wzory obuwia z Typowej Produkcji w innych kolorach i opcjach niż wymienione powyżej wykonywane są wg cennika Obuwia Na Zamówienie.

Dobieranie rozmiaru

Buty z tego działu dobieramy na podstawie przymierzanego obuwia. Należy podać numer obuwia, oraz tęgość w oznaczeniu literowym (np. 37G).

Wymiana obuwia

Obuwie z działu Typowa Producja można wymienić na dowolną parę z działu Typowa Produkcja, Kolekcja Wystawowa o tej samej cenie lub dokonać zwrotu (do 10 dni od daty zakupu lub daty dostarczenia, przy sprzedaży na odległość). Można też zmienić formę zakupu na Obuwie Na Zamówienie i odpłatnie poddać tzw. "korekcie" w celu dopasowania do szczegółów anatomicznych stopy. Koszt takiej usługi wynosi minimum 100 zł i jest ustalany indywidualnie.

Obuwie Na Zamówienie (Zam)

Przymiarka

Jest wykonywane na indywidualne zamówienie jako miarowe z przymiarką. Przymiarka obuwia może być wykonana w sklepie przy Mazowieckiej 88 lub w przypadku zamówień internetowych przymiarka jest realizowana na odległość. Klient opłaca standardową przesyłkę doliczoną do ceny obuwia. Dodatkowo klient pokrywa koszt nadania przesyłki zmierzonego obuwia do firmy SPIN. Po wykonaniu przymiarki klient odsyła buty do sklepu w celu ostatecznego wykończenia obuwia. Przymiarkę "na odległość" można w każdej chwili zamienić na przymiarkę w sklepie SPIN.

Zebranie miar nigdy nie daje 100% gwarancji dopasowania obuwia. Wykonanie przymiarki obuwia ma na celu dopasowanie obuwia do stopy zamawiającego. W przypadku trudności z dopasowaniem do stopy "na odległość", może być konieczna wizyta w pracowni przy ul. Gościnnej. W takich przypadkach termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Standardy wykonania

Obuwie wykonywane jest wg ustalonych standardów wynikających z opracowania form: głębokość zabudowy, wycięcia na palce, odległości między paskami itp. Wszelkie zmiany tych parametrów są płatne i ustalane indywidualnie.

^ Na górę strony
Strona główna | Katalog butów | Miary | Opcje obuwia | Katalog strojów
Zdjęcia | Kontakt | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies dla potrzeb niektórych funkcjonalności (np. porównań produktów). O przyjmowaniu (bądź nie) ciasteczek możesz zdecydować zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.

OK, zamknij