SPIN Ewa Galińska
Kraków, ul. Mazowiecka 88/4
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 14:00-19:00

Sklep taneczny SPIN

Nasza firma została założona w 2007 roku. Od tej pory zaufało nam tysiące klientów z Krakowa i całej Polski, a sklep przy ul. Mazowieckiej 88 w Krakowie stał się dobrze rozpoznawalnym miejscem na mapie naszego miasta. Dziękujemy!

Buty taneczne i nie tylko...

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór butów do tańca towarzyskiego, baletu, salsy, tanga argentyńskiego i innych stylów tanecznych. Wśród naszych klientów jest także coraz więcej młodych par poszukujących butów ślubnych oraz osób zainteresowanych eleganckimi i wygodnymi butami wizytowymi.

Zajmujemy się również projektowaniem i szyciem różnorodnych strojów tanecznych.

Ofertę uzupełniają akcesoria - szczotki do obuwia, nakładki, fleki, przybory do upinania włosów (siatki do koka, koszyczki, hairagami, itp.).

Indywidualne podejście

W naszej działalności staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego każda osoba robiąca zakupy w naszym sklepie jest traktowana indywidualnie.

Buty zamówione w sklepie SPIN mogą być zupełnie wyjątkowe. Bogaty wybór opcji, wzorów i materiałów pozwala utworzyć ponad 10 milionów kombinacji! Wielu klientów decyduje się na wykorzystanie skór limitowanych (dostępnych w bardzo małych ilościach), co sprawia, że ich buty są jedyne i niepowtarzalne.

Dodatkowo oferujemy zdobienie butów kamieniami Swarovskiego i innymi ozdobami.

^ Na górę strony
Strona główna | Katalog butów | Miary | Opcje obuwia | Katalog strojów
Zdjęcia | Kontakt | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies dla potrzeb niektórych funkcjonalności (np. porównań produktów). O przyjmowaniu (bądź nie) ciasteczek możesz zdecydować zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.

OK, zamknij