SPIN Ewa Galińska
Kraków, ul. Mazowiecka 88/4
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 14:00-19:00

Galeria butów - baletki

Najwyższej klasy obuwie baletowe - klasyczne baletki i napalcówki (półbaletki). Baletki wykonane z typowych materiałów, w typowych kolorach są dostępne w sklepie internetowym. Oferujemy również baletki szyte na indywidualne zamówienie (także dla domów kultury, grup tanecznych, itp.).

Podeszwa B Podeszwa A

Rodzaje podeszew
Przy wyborze baletek jednym z istotnych parametrów jest rodzaj podeszwy. Podeszwa w kształcie biszkopta jest chętnie wybierana przez początkujących, podeszwa dzielona - przez ceniących sobie swobodę ruchu stopy.

baletki atłasowe

Profesjonalne eleganckie baletki dla wymagających tancerzy. Wnętrze butów jest wykonane z bardzo mocnego bawełnianego materiału, wierzch baletek pokryty jest błyszczącym atłasem, który nadaje im piękny i elegancki wygląd. Bardzo miękkie, idealnie dopasowują się do stopy.

Cena: od 41 zł

baletki - skóra ekologiczna

Profesjonalne baletki uszyte z ekologicznej błyszczącej skóry . Dostępne w kolorze srebrnym i złotym. Doskonałe do tańców arabskich.

Cena: od 86 zł

Zobacz szczegóły

Baletki skórzane

Profesjonalne, miękkie baletki dla wymagających tancerzy uszyte ze skóry naturalnej. Dostępne w kolorze białym, czarnym, cielistym i różowym.

Cena: od 52 zł

Baletki tekstylne kolorowe

Profesjonalne baletki dla wymagających tancerzy. Wnętrze butów jest wykonane z bardzo mocnego bawełnianego materiału, wierzch baletek uszyty jest z kolorowych tkanin bawełnianych.

Cena: od 41 zł

Zobacz szczegóły

Baletki tekstylne zwykłe

Tradycyjne baletki wykonane z bardzo mocnego płótna. Bardzo miękkie a równocześnie trwałe. Wykonywane na odpowiednio uformowanych kopytach, ułatwiających obciąganie stopy, zapewniają komfort i idealne dopasowanie.

Cena: od 37 zł

OLIMPIA1

Skórzane półbaletki przeznaczone do gimnastyki artystycznej, baletu i innych zajęć ruchowych. Umożliwiają swobodną pracę stopy, przy równoczesnej ochronie palców i śródstopia. Pojedyncza gumka przytrzymująca, szer 15 mm zamontowana w 2 miejscach, po bokach napalcówki.

Cena: od 30 zł

OLIMPIA 2

Skórzane półbaletki przeznaczone do gimnastyki artystycznej, baletu i innych zajęć ruchowych. Umożliwiają swobodną pracę stopy, przy równoczesnej ochronie palców i śródstopia.Podwójna gumka przytrzymująca, szer 10 mm zamontowana w trzech miejscach: po bokach napalcówki i na środku podeszwy.

Cena: od 35 zł

Sortuj: wyświetlaj po: modeli na stronie.

Nie znalazłaś butów dla siebie?
Zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy Ci wybrać model najlepszy dla Twoich potrzeb.

^ Na górę strony
Strona główna | Katalog butów | Miary | Opcje obuwia | Katalog strojów
Zdjęcia | Kontakt | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies dla potrzeb niektórych funkcjonalności (np. porównań produktów). O przyjmowaniu (bądź nie) ciasteczek możesz zdecydować zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.

OK, zamknij