SPIN Ewa Galińska
Kraków, ul. Mazowiecka 88/4
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 14:00-19:00

Bony i promocje

Bony rabatowe

Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz otrzymać bon rabatowy firmy SPIN. Wystarczy, że wartość Twoich zakupów osiągnie 200 zł, a staniesz się posiadaczem bonu uprawniającego do zniżki w wysokości 20 zł przy Twojej następnej wizycie!

Bon rabatowy

Regulamin promocji

  1. Bon rabatowy upoważnia posługującą się nim osobę do otrzymania jednorazowego rabatu kwotowego na towary nabywane w sklepie tanecznym SPIN przy ul. Mazowieckiej w Krakowie.
  2. Osoba posługująca się bonem jest uprawniona do otrzymania rabatu w wysokości 20 zł przy jednorazowym zakupie towarów za łączną kwotę wyższą niż 200 zł.
  3. Bony rabatowe nie sumują się, przy jednym zamówieniu można wykorzystać jeden bon.
  4. Bony rabatowe nie podlegają wymianie na pieniądze.
  5. Przy zakupie towarów osoba posługująca się bonem jest zobowiązana do jego oddania sprzedawcy w sklepie SPIN.
  6. Przyjmujący bon rabatowy ma prawo odmówić udzielenia rabatu jeśli bon został tak zniszczony, że niemożliwa jest jego identyfikacja lub budzi on zastrzeżenia co do jego oryginalności.
  7. Bon rabatowy nie łączy się z innymi promocjami w sklepie SPIN.
  8. Bony rabatowe nie mogą być przedmiotem obrotu gospodarczego, a uprawnionymi do wykorzystywania ich są jedynie osoby fizyczne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w promocji!

^ Na górę strony
Strona główna | Katalog butów | Miary | Opcje obuwia | Katalog strojów
Zdjęcia | Kontakt | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies dla potrzeb niektórych funkcjonalności (np. porównań produktów). O przyjmowaniu (bądź nie) ciasteczek możesz zdecydować zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.

OK, zamknij